Ramy do oprawy zdjęć

Ramki do zdjęć. Ramka  jest najlepszym sposobem prezentacji zdjęcia i jednocześnie chroni  je przed kurzem i wilgocią. Dobre zdjęcia potrzebują gustownej i pasującej oprawy. Starannie dobrana ramka  i passe-partout delikatnie wyróżni i wyeksponuje Twoje zdjęcia.

Drewniane ramki do zdjęć to klasyczny wybór. Jako naturalny materiał, drewno zapewnia ciepło i nadaje klasyczny wygląd. Czarne ramki do oprawy zdjęć są uniwersalnym rozwiązaniem, zapewniają elegancki, formalny wygląd. Proponowane są również przez projektantów do nowoczesnych wnętrz z minimalistycznym wykończeniem. Do oprawy starych fotografii doskonale sprawdzają się ramki typu „czeczotka”

Metalowe ramki. W swojej ofercie posiadamy również cienkie,  aluminiowe ramki  w różnych kolorach. Zapewniają one nowoczesną, modną stylistykę. Jeśli chcesz uzyskać minimalistyczny lub nowoczesny wygląd to metalowa, czarna ramka jest dobrym wyborem.  Metalowe, kolorowe ramki dość dobrze komponują się do zdjęć eksponowanych w dziecinnych pokojach. Podnoszą kolorystykę dzięki czemu zdjęcie jest bardziej żywe, radosne i przyciąga wzrok. Metalowe ramy są wytrzymałe konstrukcyjnie, są węższe od drewnianych profili  i  mogą być używane do oprawy dużych formatów.

Zdjęcia oprawione z passe-partout. Oprawa z passe-partout  dodaje elegancji i pozwala  lepiej wyeksponować Twoje zdjęcie. Taka oprawa zapewnia niezbędną przestrzeń pomiędzy szybą a zdjęciem nadając mu trójwymiarowy wygląd. Wybierając passe-partout, powinniśmy ocenić jaki kolor najlepiej dopełni oprawiane zdjęcie. Ważne jest, aby passe-partout nie odwracało uwagi odbiorcy ale raczej zaznaczało istotny element występujący w naszej fotografii. Najczęściej wybieranymi kolorami pasującymi do zdjęć są różne odcienie bieli, ecru , jasno-szary. Do oprawy czarno-białych zdjęć najlepiej pasują czarne ramki i białe passe-partout. Czarno-białe wykończenie jest ponadczasowe, dobrze pasuje do większości kolorowych ścian i dekoracji domu i jest łatwym sposobem uzyskania czystego, klasycznego wyglądu bez rozpraszania uwagi. Do czarno-białych artystycznych zdjęć są dość często wybierane białe odcienie passe-partout z czarnym rdzeniem. Przy zdjęciach kolorowych, kolor passe-partout może nawiązywać do niedominujących kolorów występujących na zdjęciu.

Zobacz naszą kolekcję niestandardowych wzorów ramek  i passe-partout zaprojektowanych do oprawy zdjęć. Nasz zespół pomoże Państwu wybrać najlepsze wzory ram pasujących do stylistyki twojego zdjęcia.

Galeria Norland

Centrum Handlowe Saska Kępa

Warszawa, ul. Zwycięzców 28, lok.14

22 617 34 61
601 20 18 81
513 033 381

email: norland@ant.pl

11:00 – 18:00

11:00 – 14:00