Szyba zwykła, antyrefleksyjna, muzealna

SZYBA MUZEALNA
Na życzenie klienta oferujemy szyby muzealne. Wysokiej jakości szkło zapewnia przepuszczalność światła na poziomie 99%, posiada filtr UV oraz redukuje refleksy świetlna do mniej niż 1%. Połączenie ochrony przed promieniowaniem UV oraz powłoki przeciwrefleksyjnej jednocześnie chroni obraz, zapewnia wyraziste naturalne kolory, oraz chroni przed blaknięciem. Ta szyba jest droższa, lecz warta swojej ceny. Na zdjęciu powyżej można zobaczyć istotną różnicę.

 

SPECJALNA OFERTA CENOWA NA SZKŁO MUZEALNE: cena szyby muzealnrj w formacie nie większym niż 25 x 30 cm to tylko 30,00 zł. Zapraszamy do skorzystania z okazji, aby w super atrakcjnej cenie zabezpieczyć przed szkodliwym działaniem promieni UV i blaknięciem cenne dla Państwa pamiątki np. stare zdjęcia, grafiki, akwarele. Dodatkowym atutem tej szyby jest powłoka antyrefleksyjna, która blokuje niepożądane odbicia światła. 

 

Pleksi – zalety i wady
Do większych formatów zalecamy zastosowanie pleksi. Przeszklenie z pleksi jest bezpieczne, lekkie i łatwe w transporcie. Nietłukący się materiał może być wykorzystywany w miejscach publicznych i pokojach dziecięcych. Nie powinniśmy jednak wykorzystywać pleksi do oprawy pasteli, rysunków węglem, gdyż wytwarza ono ładunek elektrostatyczny przyciągający cząstki pastelowe, co może doprowadzić do uszkodzenia rysunku. Wadą pleksi jest podatność na zarysowania.

Galeria Norland

Centrum Handlowe Saska Kępa

Warszawa, ul. Zwycięzców 28, lok.14

22 617 34 61
601 20 18 81
513 033 381

email: norland@ant.pl

11:00 – 18:00

11:00 – 14:00